| andy14 a întrebat:

Sal TPU am vazut un abonament la Vodafone si am vazut sms-uri nelimitat in orice retea asta include si Vodafone?

Răspuns Câştigător
| andy14 explică:

Eu raman la parerea ca ar trebui sa fie nelimitat. Cel mai sigur e sa dai un telefon celor de la Vodafone sau sa dai o fuga pe la un magazin din drumul tau si sa ii intrebi exact. In orice caz, bafta multa!

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Daca e nelimitat in orice retea. Poti trimite mesaje in COSMOTE/ORANGE/VODAFONE! big grin

| Castorul a răspuns:

Din moment ce e ORICE retea e clar ca si Vodafone. Asa ca spor la tastat! happy

| andy14 explică (pentru Castorul):

Pai am citit la tarife scria la minute in retea nelimitat (nu scria alt tarif) si la sms nelmitat si scria mai sus tarif sms 0, 05 sms in retea

| andy14 explică (pentru andy14):

Eu raman la parerea ca ar trebui sa fie nelimitat. Cel mai sigur e sa dai un telefon celor de la Vodafone sau sa dai o fuga pe la un magazin din drumul tau si sa ii intrebi exact. In orice caz, bafta multa!

| marin81 a răspuns:

Da. normal ca ai si in Vodafone