| MonquitoShatterhand a întrebat:

Sal TPU.Cum pot face upgrade pe telefon.Eu am un Samsung galaxy gio.Am dat la setari despre telefon actualizare software,am bagat e-mailul, dar imi spune ca daca accept se incheie contractul intre mine si firma samsung.Am citit despre Samsung kies si cred ca este bun, dar l-am cautat si nu il gaseste.

Alta metoda prin care pot face upgrade la android fara probleme? Dau funda!

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Eu mi-am facut de unul singur actualizare la ZTE Blade (Orange SF) de unul singur. O metoda la GIO este scrisa aici, pe saitul lor-a oficial http://www.samsung.com/......GY-support