| mikos123321 a întrebat:

Sal TPU:D! cred ca doar care se pricep la informatica pot raspunde la intrebarea asta: cum folosesc app installer1.0.27?
aici este linkul de unde il puteti downloada: http://www.mediafire.com/? 7da2csr26n4hhre
mi-am instalat tema iphone pe LG kp502 si as vrea mai multe aplticatii:D sper ca ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
| Louuder98 a răspuns:

Imi poti spune si mie cum ai instalat tema de iphone? AM gasit tutoriale pe internet, dar nu am reusit. (si eu am LG KP 502).
Id : Louuder.Lauura@yahoo.com

| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Doamne ajuta! id faby_varga si imi explici acolo ce iti traba si cum!