| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat castile Samsung in buzunarul de la pantalonii pe care i-am pus la spalat. O sa mai mearga? Si daca da, va fi afectata calitatea sunetului?

Răspuns Câştigător
| Banica_George_1994 a răspuns:

Depinde,lasa-le sa se usuce si nu le folosi cateva zile. In general castile Samsung sunt foarte rezistente. Daca va fi afectata calitatea sunetului nimeni nu poate stii. big grin Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Nu iti va mai merge asa de bine dupa ce au intrat la apa.

| VladHelp a răspuns:

Nu prea. SI SA NU LE BAGI IN TELEFON! castile il vor strica intrand apa in el.

| Lucrian a răspuns:

In primul rand, nu le baga in aparat dupa ce le-ai spalat. Lasa-le la uscat bine de tot, intr-un loc cald si uscat mai multe ore. Nu te pacali ca nu mai vezi apa pe ele. In interior mai poate avea. Dupa vreo 1-2 zile de uscare poti incerca sa le folosesti din nou.
Nimic nu iti garanteaza ca vor mai functiona sau calitatea va fi la fel, dar sansele sa le pui in functiune imediat dupa ce le-ai scos de la spalat sunt mai mici decat dupa ce le usuci bine.