| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

Sal.vreau sa cumpar un tel de pe Emag dar nu stiu cum sta treaba cu garantia. daca se strica telefonul in garantie, trebuie sa il trimit eu la ei sau trimit ei pe cineva dupa tel?

Răspuns Câştigător
| Laura331 a răspuns:

Te duci tu la ei cu factura si certificatul de garantie. Eu tot ce am dus pana acum au reparat asa ca nu ar trebui sa ai probleme cu ei

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Difera de la produs la produs, unele produse au garantie de producator, altele nu, oricum adesea va trebui sa completezi un formular si telefonul va fi ridicat de la usa (vor trimite ei curierul pentru a preda telefonul).

| viotedy a răspuns:

Il trimiti tu.Il primesti fara garantie si factura de la ei.Cica gasesti factura in contul care il ai la ei.

| SouLIce a răspuns:

Il timiti tu la ei sau de duci cu el la sediu.

Răspuns utilizator avertizat