| AlexFcP a întrebat:

Sal.Vreau sa revin si eu la telefonul Huawei G300 de la android 4.0.3 la 2.3.6 si nu stiu cum sa fac. Ma puteti ajuta?happy Va rog.happy add alex_ph27 sad HELP!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa faci downgrade care este destul de complicat si daca gresesti ceva risti sa folosesti telefonul pe post de bibelou.

Mai bine du-l la un service si te rezolva baietii.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca la resetarile din fabrica.

| pioneeraudio a răspuns:

Salut prietene. cred ca o revenire la setarile din fabrica o sa mearga. nu sunt sigur asteapta si alte raspunsuri. funda?

| AlexFcP explică:

Nu merge tot 4.0.3 ramane am incercat straight face