| Seru_Sergiu_1999 a întrebat:

Sall all. Am un telefon Sonny Ericsson W980, si nu se mai deschide. Ma poate ajuta cineva, i s-a mai intamplat cuiva?
Ajutati-ma va rog, urgent. DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| AnneHS a răspuns:

Sa intamplat si la mine cand blocam telefonul nu se mai deschide si trebuia sa scot bateria si apoi mergea dar telefonul meu e un AllView. Depinde, daca e nou (adica poate are 3-4 luni ) sau daca il ai la abonament ai garantie. Daca nu mai ai garantie te sfatuiesc sa il dai la reparat.