| Stefan_Bechir_Radu_1998 a întrebat:

Sall am rootat tel cum pot sa scap de ea ca am vrut sa ii fac un update la tel sa fac androidu mai mare si scria asa:Atentiebig grineoarece dispozitivul dvs.a fost supus unei proceduri de root este posibil ca actualizarea sa nu reuseasca.se poate intampla ceva va rog ajutatima!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Instalezi aplicatia SUPERSU, daca nu o are deja si in setari da unroot. Oricum merge actualizarea si cu root, sunt doar povesti alea.

1 răspuns: