| ReVeRs a întrebat:

Sall am si eu o problema cu un LG F6 de cateva zile cand vorbesc cu cineva la telefon se aude intrerupt adica doar io aud intrerupt ..si cand dau drumu la muzica la un nivel mai scazut sau la jumate se aude intrerup daca dau la maxim se aude bine ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Difuzorul e de vina.Ori s-a stricat ori incepe sa se strice mergi cu el la un service si-ti va spune exact ce problema are.

| ReVeRs explică (pentru Cosminovici18):

Pai difuzoarele sunt diferite este posibil sa se strice amandoua in acelasi timp?

| ReVeRs explică (pentru Cosminovici18):

Nu cred ca este de la difuzor pentru ca si in casti tot la fel face