| IvanAdrian1999 a întrebat:

Sall!
Tata are abonament la Vodafone!
El mi-a promis k imi ia un telefon 1
Eu as vrea un telefon cu ecran tactil cu 1 gh dual core (adica un procesor bun de 1 gb )
1 gb ram camera de 5 megapixeli ( sa se vaza cat de cat mist laughing
sa aiba mem interioara macar 2 gb
sa fie cam intre 50 euro
eu mi-am ales deja un telefon e misto mie imi place, e vb de Samsung galaxi mini S IIIhappy
va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| ForCast a răspuns:

Salut.
Iti recomand un telefon foarte bun si la oferta
Vodafone smart mini il gasesti cu 1 euro si abonament de 10 euro/lunar + internet inclus happy
Are ecran de 3.5 inch, ruleaza android 4.1 JellyBean, procesor 1 ghz cortex A9 si multe altele. informeaza-te happy
Multa bafta