| BlueDeamon69 a întrebat:

acum 3 zile mi-am cumparat un iphone 3gs. Astazi am instrat in app store sa-mi descarc niste aplicatii.Am incercat sa descarc prima data facebook si imi spune ca trebuie sa updatez ios 7 ca sa pot downloada. Am incercat sa descarc facebook din itunes, acolo a mers dar nu stiu unde s-a descarcat fiinda pe ecran nu il vad si in nici alt folder. Nu merge sa-mi bag nimic deoarece spune ca imi trebuie ios 4.1.3, 5.0, 6.0 etc toate natiile lui de ios. Am incercat sa downloadez ios de pe google si nu merge.

Ce pot sa fac? Dau cea mai mare funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Baga telefonul la usb, instaleaza-ti itues pe pc, si da-i un update sistemulul de operare. Oricum, de acum in colo multe aplicatii pentru 3gs for fi incompatibile.

| LTAA a răspuns:

3GS poate fi actualizat pana la iOS 6.