| AmmAn a întrebat:

am cerut incheierea abonamentului la telekom si azi mi-s-a terminat...(nu mai am minute nimic adica) si am cateva intrebari.
1. Pot incarca cartela pe care a fost abonamentul?
2.Cum fac acest lucru?
3.Cand sun la 1234 ma pune sa aleg o extraoptiune ceva...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1. Dacă cartela respectivă a fost transformată în una prepay ( cu acelaşi număr ) - deci, s-a făcut trecerea de la abonament la prepay ( pe aceeaşi cartelă, cu acelaşi număr ) - atunci, DA, o poţi încărca!

2. Reîncărcarea se poate face direct/online cu card sau cu cod de reîncărcare - vezi detalii la linkul oficial :
https://www.telekom.ro/myaccount/servicii-mobile/reincarcare/card/

3. NU ai ce face la 1234, extraopţiunea o poţi alege DUPĂ ce ai reîncărcat cartela...

Toate cele bune.