| qlTlp a întrebat:

am o intrebare.(nu conteaza daca e de pe google play sau de pe internet) nu stiti de unde sa instalez un fel de gif camera?(pe telefon) care sa aiba loc peste 50 de poze intr-un gift si gif-turile eu sa le fac sa nu fie doar sa ma uit la alte gifturi. stiti voi intru in aplicatie si dau cv gen camera sau galery si pun eu imagini....vati prins.

Funda

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Daca cauti singur in play store gasesti o tona de aplicatii pentru creat gif-uri