| brapklawer12 a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu tel. meu, Samsung. Aveam 11 GB memorie,
Si acum am doar 5 GB. Am vazut ca nu IMI arata spatiul de stocare USB
Cine stie cum sa rezolv ca sa imi arata ca am 11 GB, si cine imi poate zice de ce nu imi mai arata spatiul de stocare USB :*(. Funda! l

1 răspuns:
| uhegartfea234 a răspuns:

Pai, prima daca incearca sa iti reintroduce cardul
daca nu merge, scoate tot din tel, adica bateria, cardul, cartela si ce mai ai pe acolo, asteapta 5 min si reintroducele. daca nu merge, in cel mai rau caz, cardul tau de memorie este stricat, dar daca totusi stii ca nu e stricat, poti incerca un factory reset, nu strica
daca nici una dintre astea nu a mers, contacteaza Samsung.