| SuBzEr0 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Acesta este un Orange hiro sau daca vreti Alcatel idol mini one touch. Problema ar fi ca acesta se misca fff greu.
L-am rootat acum 2 saptamani parca si inceppe sa ma enerveze rau de tot. v-as ruga sa-mi dati o idee dar nu din astea gen: sterge toate jocurile sau dai restart
Funda cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| nebunaticu91 a răspuns:

Am si eu hiro si nu stiu dc l-ai rotata, simplu e din ram du-te la aplicatii din setari te uiti la aplicatiile Orange le dezactivezi si dai stergere date si gata daca nici asa inseamna ca ai gresit cand l-ai rotat ca merge bine si fra srrry... funda? dacaa nu merge nici asa da-mi un mesaj

| Gtxman a răspuns:

Descarca de pe Magazin Play aplicatia CCleaner. Daca nu ai un antivirus in telefon iti recomand sa descarci Avast. Dupa ce ai descarcat cele 2 aplicatii si le-ai folosit si telefonul ruleaza tot foarte greu, singura solutie este sa-i dai un restart din fabrica.