| andreirobert15 a întrebat:

am o problema cu un galaxy s5, am in el card de 32 de gb si in el am bagat tot, muzica, jocuri, videoclipuri etc...
camd vreau sa descarc un joc imi zice : memorie insuficie ta a telefonului, am toti 13-14 gb din telefon ocupati dar nu stiu de la ce pentru ca eu tin tot in cardul micro sd!
Cum fac sa maj golesc din memorie?
dar fara sa sterg nimic pentru ca nu am ce!
Funda!

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Este cam paradoxala dorinta ta. Nu poti crea spatiu gol fara sa renunti la ceva. La tine in telefon, problema e alta. Memoria interna a telefonului e full. De fapt asta iti si spune. SD card e extensie de memorie. Download-ul implicit se face in memoria interna.