| Shinobi589 a întrebat:

am un Nokia asa 210 si nu pot sa vad videoclipuri pe youtube, din ce cauza. L-am cumparat de pe eMAG si acola scria ca pot sa vad, desi are si youtub-ul instalat din fabrica nu pot ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Andone_Allexy_1998 a răspuns:

1: cred ca merge doar cu wi-fi-ul pornit
2: si mama mea are acelasi telefon, aceeasi problema a avut si ea, dar dupa ce dai click pe videoclip-ul din YouTube mai jos ( asta inainte de a incepe redarea videoclipului ) este un buton " Watch Video " incearca sa dai pe ala, la mama a mers. Sper ca te-am ajutat, bafta happy