| DavidAndrei1243 a întrebat:

am un Samsung galaxy ace si a ramas blocat la pictograma cu Samsung galaxy ace gt-s5830s si nu se mai deschide am vrut sa ii pun alt android si a ramas asa de acolo nu se mai deschide... ce pot sa ii fac cum pot reveni la softu initial

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te-a "mâncat" undeva să încerci să-i pui alt Android, aşa păţeşti când NU te pricepi...

Acum NU mai ai ce face "acasă", DECÂT să-l duci la un Service şi să SPERI că o să-l poată resofta!

Oricum, telefonul este destul de slăbuţ şi NU va "duce" alt Android superior ( se va bloca sau va sacada în aplicaţii )!

Toate cele bune.