| AntoBio a întrebat:

Am un Samsung S3 si de cand l-am bagat la incarcat cu un incarcator de s6 nu se mai incarca bine, de exemplu l-am lasat toata noaptea si s-a incarcat 31% sad. Dau Funda!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, din PĂCATE, s-a stricat bateria şi trebuie să cumperi una nouă sad
Eventual, înainte de a o cumpăra, să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare ( pentru confirmarea defectului ).

Altă dată să NU mai foloseşti decât încărcător original pentru Samsung Galaxy S3!

Toate cele bune.

| Ineys a răspuns:

Cumpara o baterie noua, si foloseste doar incarcator de S3.