| DanY3L2002 a întrebat:

Sall TPU
am un telefon E-boda rainbow v 45
Ieri imi mergea netul, dar azi nu-mi mai merge, is pe Vodafone, am mb destuli, dar nu stiu dc nu mai merge acum
Ce sa fac/

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Este problema cu Nume puncte de acces, din setări, din telf, de la rețele, asa mi s a intamplat si mie, si l am dus la Telekom si mi l au facut, pe gratis, trebuie setate nume puncte de acces, ca sa meargă, sper ca te am lămurit, o zi buna.

9 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Daca sunteti pe abonament, cel mai indicat este sa sunati pe Vodafone.

| Barbie69 a răspuns:

Dai un restarr din fabrica

| DanY3L2002 explică (pentru Barbie69):

Am uitat sa mentionez ca si acum cateva zile tot asa mi-a facut si i-am dat restart, dupa a mers ceva timp si acum din nou, nu as vrea sa dau restart la telefon din 3 in 3 zile

| DianaSim a răspuns:

Încearcă un restart din fabrică sau 360security

| DanY3L2002 explică (pentru DianaSim):

Restart i-am dat mai demult si acum iarasi face asa, dar am vazut ca ai scris de 360 security, as putea sa am vreun virus care sa nu-mi permita conectarea la net?

| DanY3L2002 explică:

Mai astept raspunsuri

| DanY3L2002 explică:

Cred ca e o problema si cu telefonul, m-am dus la cineva cu wi fi si nici wifi-ul nu merge crying ce sa fac?