| Ionut-Adrian_Huruiala_1998 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un Samsung s4 din italia si as vrea sa stiu are limba romana in setari? Daca nu are cum pot sa o adaug?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM dacă are Limba Română în Meniu happy
Depinde ce pachet/versiune de soft are instalat...

Oricum, dacă nu are Limba Română în Meniu, atunci NU ai cum să-i pui română decât prin RESOFTARE cu un pachet care conţine şi Limba Română sad

Toate cele bune.

| Ineys a răspuns:

Daca telefonul este original, are aproape toate limbile pamantului. deci stai linistit.

| Ionut-Adrian_Huruiala_1998 explică:

Este Samsung S4 i9515 black edition nou din magazin. Ar putea fi facatura?