| PurpleKusH a întrebat:

Ce parere Aveti Despre Androidul 4.4 Kit-Kat

Este bun Sau CAre android e mai bun Kit Kat sau Jelly Bean?

Multumes Anticipat Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RaduDavid a răspuns:

La ora actuala androidul 4.4 este ultima versiune, in anul 2015 va aparea un nou android 5.0.
Da androidul 4.4 Kit-Kat e mai bun ca si androidul 4.2 sau 4.0 Jelly Bean.
Poti observa ca cele mai noi modele si mai bune de la Samsung eu androidul 4.4 deci e clar ca acesta este cel mai bun.winking

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Kit-cat este mai bun decât Jelly Bean. Cel mai nou android este 5.0 Lollipop. A apărut deja pe unele telefoane cum ar fi Google Nexus 5.

| Vanqu1sh a răspuns:

In general ultima versiune, 4.4.x (kitKat) este dupa 4.3 ( jelly bean ) deci este mai bun ( btw ultima versiune este 5.0 aka Lollipop care a aparut deja )

| TheCosmin02 a răspuns:

Pai dintre alea 2 android kitkat e ce mai recenta versiune de android (4.4.4)
dar la cat de repede sau miscat astia in ultimul timp o sa apara si android 5.0 in primavara cand va fi lansat pe piata Samsung galaxy s6