Întrebare recomandată | dislike a întrebat:

ce ziceti de telefoanele utok sunt bune? rezistente, performanta buna? Preturile vad ca sunt mici si eu vreau sa iau telefonul asta : Utok 401D Dual sim.Ce ziceti este bun? Daca as primi un raspuns concret si rapid ar fi minunat.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| ParaschivaOctavian a răspuns:

Sunt naspa. De exemplu un utok qwad core e la fel de bun ca un Samsung single core sau dual core.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu cred. sunt chinezesti?

| LTAA a răspuns:

Slab, si probabil tot telefoane chinezesti rebranduite ca si Allview.

| MariuS88c a răspuns:

Sunt slabe dupa parerea mea

| dislike explică:

Toate raspunsurile sunt bune vizional pe youtube un test adica se misca mai greu si era quad core adica ii mergeau senzori greu si da este chinezec

| ParaschivaOctavian a răspuns:

Iti spun din experienta