| Zdog a întrebat:

cum vise pare iphonul asta http://mercador.ro/oferta/vand-iphone-3gs-8gb-ID1hYI9.ht ml e bun?"dau funda

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Au trecut vremea lor, acum sunt la moda Iphone 4 sau mai nou
Toate cele bune

| sellingasses a răspuns:

Hmmm...parerea mea sincera este ca iPhone-urile 3 nu sunt prea bune. Nu au camera pe fata si nu au blit la camera din spate, practic echivalent cu nimic zic eu.
Plus ca e second hand si nu stii ce se poate intampla happy eu iti sugerez sa lasi prostiile astea pe net, si sa-ti cumperi un telefon nou si bun, sa te tina, nu o porcarie second hand. Zic eu.