| Bivolan_Florin_1994 a întrebat:

De 4 luni am pe un Samsung galaxy mini 2 cyanogenmod si a fost totul bine pana astazi.Am restartat telefonul si m-am trezit ca imi intra in clockworkmod recovery.Si cand dadeam sa se restarteze telefonul sau scoteam bateria intra tot in recovery.Am incercat toate modalitatile...Ce as putea sa fac? Si fara raspunsuri cu "du-te cu el la service". Multumes anticipat!happy

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Simplu,ii instalezi firmware-ul original si e ca nou. Daca nu stii cum, sa imi scrii modelul exact al telefonului si iti explic eu etapele si de ce ai nevoie.