| GabyGaby7329 a întrebat:

Merita sa cumpar un iPhone 4 sau 4S, acum in 2016?

Ce telefon imi recomandati (Second-Hand) pana in 350 lei si sa fie bun?
Multumesc!

Funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită să-ţi cumperi iPhone 4/4S!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merită având în vedere că iPhone-urile sunt telefoane destul de bune. Îți recomand iPhone4S.

| Pool77 a răspuns:

Nu merita, e deja domeniul trecutului iPhone 4/4s.
Depinde pentru ce-ti trebuie. Telefon la 350, gasesti Nokia sau Microsoft-uri, insa nu ai aplicatii pe ele, si nu e optimizat calumea.