| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Mi-am descarcat si eu Retrica si am facut cateva poze. Cand am intrat pe pc ca sa le bag pe Facebook, pozele erau mici. De ce? Dau funda la cel mai bun raspuns!
P.S. : Am un Huawei Vision U8850.

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

Tu in telefon ai 2 foldere cu poze unul DCIM si unul thumbnails daca nu cumva le-ai schimbat tu numele.Intr-unul pozele la rezolutia lor originala (DCIM) si intr-unul (thumbnails) pozelele la o rezolutie mica si probabil ca le-ai luat pe cele la rezolutie mica.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/huawei_u8850_vision-4109.php
Camera frontala e foarte mica: 0.3 Mp, e si normal sa se vada asa mici.

| Alex5620 a răspuns:

Cred ca trebuie sa schimbi rezolutia!