| andreirobert15 a întrebat:

pe ce telefoane s-a facut deja update la android 5.0 lollipop?
si pe galaxy s5 cand o sa se faca?

3 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

De la Samsung știm deja despre Samsung Galaxy S5. Este clar, astfel, că vor fi actualizate și Galaxy Note 4, Galaxy Alpha, Galaxy Note 3, colecția de tablete Galaxy Tab S și cele două noi dispozitive Galaxy A3 și A5. Google se va achita de Samsung Galaxy S4 Google Play edition și de la Samsung mai așteptăm actualizarea, de-a lungul anului 2015, pentru Galaxy S4, Galaxy S4 mini și Galaxy S5 mini, dar nu este nimic sigur.

| R3aLZz a răspuns:

S-a facut la telefoanele google nexus.in decembrie se face pe s5.

| Bitza98COD a răspuns:

Da pe s5 o sa fac acest update mai mult ca sigur