| andreirobert15 a întrebat:

se merita sa treci de la galaxy s5 la note 4?
astept pareri!
funda!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu se merită. Părerea mea e că nu ar trebui să faci asta...rămâi la S5 happy

| Jipa95 a răspuns:

Da se merita, asta numai daca ai nevoie de un ecran mai mare, doar atat!

Bft!

| Λndrei a răspuns:

Nici nu a apărut bine la Berlin și mulți își dau urgent cu părerea.
Galaxy Note 4 ca performanță este peste un S5, cu mult aș putea spune. Să nu mai vorbim de design, metalic pe margini, (îl compar cu S5 simplu, nu cu S5 Alpha).
Ceea ce ar putea fi mai urâțel este că e mare și puțin incomod. Știu asta pentru că sunt deținător de phablet.
Aș recomanda Note 4.

| Kadze a răspuns:

Salut. Asta depinde de parerea ta eu nu as trece big grin. Dar daca tie iti place mai mult note 4 ai putea trece la note 4. Depinde de parerea ta. tu faci schimbarea sau nu.