| robijam a întrebat:

Sony Xperia Miro sau Samsung Galaxy Mini 2 ca dupa internet Sony xperia miro e mai tare dar vreau sa aud si opinii de la detinatori.

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Am Xperia, un prieten are Samsung si nici nu se compara. Xperia e mult mai bun.

1 răspuns:
| Zikizea a răspuns:

Depin ce doresti de la fiecare... Xperia e bun la navigare pe internet dar Samsung Mini 2(din asta am eu) are capacitatea mai mare si grafica mai buna dupa mine. Vreau sa spun ca fiecare telefon e mai bun ca celalat in alt mod de vedere.