| raulrohnean a întrebat:

Tata are un telefon Samsung galaxy s3 si cred ca ii s-a stricat softul sau ceva cand apasa volum sus apare androidul si scrie downloading dar nu face nimic.Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Esti sigur ca e la volum sus?
Downloading e un mod de resoftare. Nu apare singur, apare in momentul in care tii apasat peste 10-15 secunde simultan home+power+volum JOS sau combinatii uneori cu volum jos.
Oare a fortat butoanele? Pentru ca ala downloading, e clar ca singur nu apare, ti-am zis;

| raulrohnean explică (pentru sltlp):

Nu se mai aprindea telefonul.Si s-a uitat pe o pagina de internet si asa trebuia sa faca si dupa aia nu o mers nu stiu program.

| sltlp a răspuns (pentru raulrohnean):

E foarte dubios. Cum ziceam, aia nu apare singura, si chiar nu are nici o legatura cu softul. Daca vrei, poti sa incerci o resoftare, dar nu cred ca remediaza. Mai bine lasa telefonul cu bateria scoasa 1 zi, eu tot cred ca e ceva de la butoane(1 zi ca sa isi revina putin la forma "initiala").