| Eastwood a întrebat:

Salu TPU, am un Samsung Galaxy S4 si dimineata cand trebuie sa merg la scoala nu-mi mai suna alarma deoarece se opreste singur. Nu stiti de ce? Ce ar trebui sa fac? Saptamana asta de 2 ori s-a stins singur!

1 răspuns:
| FanLenovo a răspuns:

Posibila rezolvare:
Creaza prima alarma, pornesteo apoi opresteo si las-o acolo sa nu o stergi, apoi creaza a doua alarma pe care o setezi la ora dorita.

Daca nu merge nici asa, iti sugerez setarea a 2 alarme la aceeasi ora.