| Hopahopa a întrebat:

Salu TPU. Mi-am incarcat telefonul de la Orange acum 3 zile cu optine direct cu minute, am primit mesaj ca optiunea s-a activat dar cand vreau sa sunt imi zice ca sunt in perioada de gratie. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Dupa ce se termina mesajul cu "perioada de gratie" nu continua cu apelul? Asa ar trebui. Cam de doua ori te supara, apoi isi revine.

| h3llboy666 a răspuns:

Sa iti incarci cu euro. Chiar daca ai minute si sms nu iti merg daca esti in perioada de gratie. Incarca si cu 4-5 euro si o sa iti mearga.