| ursuyonel a întrebat:

Salu TPU vreau si eu pe cineva care stie cum pot repara un imei la un telefon mai exact pe Orange hiro nu stiu cum mi-a disparut imeiul si nu mai am nici retea acuma imi srie unikown

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti gasi codul IMEI al telefonului pe spatele acestuia, sub baterie. Pentru mai multe verificari ale situatiei tale, te vom contacta prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi cu el la un servis te va costa in jur de 25/50 de lei si va fi cata cam in 30 / 60 de minut