| Alin4uuu a întrebat:

Saluatare TPU am un Nokia n70 si as vrea sa se auda mai tare mai demult am vazut la un tip ca se auzea de ziceai ca e n73 mie mi-a zis ca ia bagat soft de n73 dar na acum nu stiu voi stiti ceva?

1 răspuns:
| PDI a răspuns:

Ce treaba are softul? N73 se aude mai tare pentru ca are 2 difuzoare.Nu are nici o treaba cu softul toata lumea zice ca sunt nu stiu ce coduri si nu stiu ce. Daca tie ti se aude mai slab poate o fi mizerie multa acolo incearca sa il cureti cu un ac sau sa il duci la un Service happy. Bafta!