| RaresEduard a întrebat:

Saluit TPU! Am de ales dintr-un iphone 6s si un Samsung s6 edge.Mie imi plac amandoua, si nu ma intereseaza neaparat specificatiile.Am vazut ca in general vedetele au iphon dar si s6 edge e tare.Am nevoie de ajutor sa ma hotarasc.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Iti recomand iPhone 6s deoare sistemul de operare IOS este mult mai stabil si nu o sa ai niciodata probleme cu virusi si rulaza mult mai bine, placa de sunet si ecranul sunt mult mai bune, pe langa gasesti mai multe aplicati in App Store, unele care pe android costa aici sunt gratuite si la Galaxy s6 dupa un timp se desprinde sticla de pe spate! Mult Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la un operator de telefonie, sau orice alt magazin de electronice, iei telefoanele in mana, te jocui cu ele, vezi care iti place si ti se potriveste si aopi te hotarasti