| RazvRazvan5456 a întrebat:

A Orange Young cu fb nelimitat si 150mb Dar nu merge Faceboock nelimitat, adica imi ia din Mb, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati sa va dati seama ce e internet nelimitat si facebook nelimitat cu un anumit numar de Mb. Facebook nelimitat si 150 de Mb inseaman ca poti naviga pe facebook cu viteza de 3 sau 4 G in limita aceea de 150Mb. Dupa atingerea acestui prag de 150 mai puteti naviga in continuare pe facebook, toata luna dar la o viteza mai mica, conexiune mai slaba deci.

Ca sa ma fac inteles navigati pe fb rapid in acesti 150 mb.Cum fb este nelimitat, dupa treminarea acestr 150 mb nu se blocheaza fb, fiind nelimitat dar scade viteza si navigati mai greu.

E NELIMITAT, NU GRATUIT.

2 răspunsuri:
| cristeasofia a răspuns:

Nu e un raspuns bun.dar si eu am aceeasi problema!

| MNQ a răspuns:

Incearca sa suni la cei de la Orange si sa lamuresti problema!