| Enache_Daniel_1994 a întrebat:

Acum 2 zile m-am gandit sa fac eu update la software la un telefon Nokia 6500 slide. Bun toate bune si frumoase pana cand mi s-a restartat calculatorul straight facestraight facestraight face am citit undeva ca nu trebuie sa se stinga pc / sa scoti cablu de date.
De atunci mi se aprinde telefonul doar putin si apare imaginea alba... cine stie cum reinstalez softu cu telu stins sa imi raspunda va rog!

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Incearca sa il conectezi din nou la pc sa vezi daca ti-l vede iar daca nu trebuie sa te duci la un gsm cu el costa cam 15-20 de lei sa ti-l faca si merita pentru ca e foarte complicat