| mirel1983 a întrebat:

Salut.Acum cateva minute mi-a cazut iphone-ul 4 pe jos si mi sa spart geamul sau cum se numeste, Aveti idee ...se schimba doar geamul sau cu tot cu display? Multumesc.

3 răspunsuri:
| BiiBiia a răspuns:

Aeau stiu ca se schimba cu tot cu display. Fiindca mi l-am scamat si eu o data iphone-ul si nici display-ulnu maimergea. Sper sa te ajute big grin

| Dany127 a răspuns:

Daca iti merge display-ul o sa iti schimbe doar geamul sau intreaga carcasa (depinde cat de rau arata).

| mirel1983 explică:

Display-ul merge perfect, doar gemul.