| Glen95 a întrebat:

Am 400 de ron si caut de cateva zile un iPhone 4 pe site-uri de genul okazii.ro, fara succes deocamdata in gasirea unuia care sa fie relativ aspectuos sau blocat in Vodafone RO - cele Neverlock fiind mai scumpe. Daca stie cineva ce as putea sa fac sau unde sa gasesc, i-as fi recunoscator. Merci anticipat!

3 răspunsuri:
| Porttocalaaa a răspuns:

Nu gasesti la 400 de ron iphone 4. happy cel mult 3g, 4 se gaseste la preturi de 600-800 lei.

| Andrei22m a răspuns:

Si eu am cautat si tot la un iphone 3gs am ramas la 350 ron. Am gasit si la 400 iphone 4 pe okazii insa era codat nu stiu unde si decodarea costa cam mult. Sau MCDMA dintr-alea fara cartela. Succes totusi la linkul de mai jos happy sa fie ce trebuie

| Tovarashu a răspuns:

Salut! Este cu 50 RON mai mult, dar eu zic ca este un produs / pret bun: http://www.okazii.ro/......a152532949
Spor!