| VrgYnt a întrebat:

Salut. Am achiziționat recent un telefon Samsung a04s și mi se pare că merge cam greuț, a costat 600 de lei, stiu că nu e mult, dar totuși, e nou, ar trebui să meargă perfect la început, aveți idee dacă îl pot duce înapoi să mi-l înlocuiască? Nu vreau să mă duc acolo să zică ăia după că nu știu ce...cine a avut experiență de genul să-mi răspundă, vă rog.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca mai ai bonul fiscal si respecti perioada de retur, da, il poti duce inapoi. Daca este si in stare bună. Nezgâriat, nelovit etc.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca inca mai poți returna produsul, returnează-l.
Nu știu dacă ai posibilitatea să ți-l înlocuiască (depinde de unde l-ai luat)
Dar chiar și așa, pentru 600 de lei, merge bine, sa îl îngreunezi cu aplicații și altele și o să vezi că merge și mai greu.

| VoidEternal a răspuns:

O mașină de 10.000 de euro, nu o să meargă la fel ca una de 100.000 doar pentru că e noua.

La fel și la telefoane. E probabil cel mai ieftin de la Samsung, ce pretenții poți avea?

In bugetul ăla găseai ceva mai puternic de la Motorola și cu o versiune de android mai light, care s-ar fi mișcat mai bine.