| Iorga_Marius_1978 a întrebat:

Am achizitionat un Iphone s4 si are cont de cloud.Daca fac upgrade la IOS exista varianta sa nu mai pot folosi telefonul(sa imi ceara parola Icloud). Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă îi dai ugrade nu o să-l mai poți folosi. Indicat ar fi să-l folosești cu actualul sistem de operare.

| Pool77 a răspuns:

Adica iPhone 4s?
Contul iCloud este al tau, sau e al proprietarului care ti l-a vandut?
In cazul in care nu e al tau, nu-i da upgrade nu vei putea sa te loghezi.