| Sternocleidomastidieni a întrebat:

Salut.Am avut si eu un abonament de telefonie la telekom si am renuntat la el.Acum mi-a venit mesaj sa platesc ultima factura.(cei de la telekom mi-au spus chestia asta).As vrea sa stiu ce se intampla daca nu mai platesc aceasta factura."Mentionez ca abonamentul a fost pe numele bunicului care este la pensie."

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vei plati ultima factura, alta data daca te vei mai abona la telekom nu vei mai putea decat daca platesti acea factura, nu uita ca ai semnat contract si trebuie sa respecti termenii si conditiile precizate in contract