| peticica001 a întrebat:

Salut.am cartela Orange si cand sun la *100# imi aleg optiunea spune ca imi trimite mesaj de confirmare si dupa aia primesc mesaju si imi spune ca sa mai incerc o data. ce sa fac?(am in cont 5 Euro si nu vrea sa imi activeze optiunea )

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat si sa ne spui ce optiune doresti sa activezi.
O zi buna,
Orange Helper

| Marina92 a răspuns:

Mi se intampla si mie chestii din astea la Orange. Mai asteapta 30 de min - 1 ora. Si mai incearca o data.

| alexmihay92 a răspuns:

Mai asteapta 1, 2 ore si daca nu merge suna la relatii cu clienti