| pantera a întrebat:

Salut..Am cumpărat un Samsung note 4 de la un băiat... când aprind telefonul îmi scrie "Samsung note 4 live demo unit" am scos bateria și scrie "not for sale" ieri am instalat niște jocuri și azi au dispărut, nici măcar nu am iconita aia sa pot tasta un număr...despre ce este vorba? Pot sa fac ceva sa-l pot face? Resoftat sau ceva? Mulțumesc anticipat fundă

Răspuns Câştigător
| Scolarul12444 a răspuns:

Daca scrie pe el not for sale este clar.
Nu ai ce sa ii faci, versiunea pe care o ai tu este pentru magazine, de fapt pentru teste.
Scapa de el cat mai repede ca nu ai nevoie de el, este doar de forma.

2 răspunsuri:
| Alexdume a răspuns:

Ai incercat sa-i dai un hard reset?
Cauta asa pe youtube:How to Hard Reset Samsung Galaxy Note 4 N910 - YouTube.

| Zuzu_Alex_1998 a răspuns:

In general telefoanele demo unit sunt pentru teste si magazine ele nu sunt concepute pe acelasi sistem de functionare.
Sfatul meu este sa scapi cat mai repede de el deoarece nu o sa poti sa opti nici o facilitate pe urma lui.ps incearca sa il vinzi poate reusesti sa diminuezi cheltuiala.