| Coman_Ady_1998 a întrebat:

Salut, am descarcat azi un joc asphalt 8 si la sfarsit mi-a dat eroare si s-a anulat dar memoria tot a ocupat-o si nu stiu cum sa o sterg ca sa pot sa-l descarc din nou sad.
telefonul e un Galaxy S II plus.

3 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Pai pe s 2 plus nu merge real racing 3 pe s 3 sau s 3 mini merge. S 2 plus are procesorul slab de 1.2 GHz dual core doar 2 nuclee. Nu ai ce sa-i faci. Nu poti juca pe el un astfel de joc.

| AliLina2 a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Salut,de acum incolo cand ai o aplicatie asa de mare si vrei sa o dezinstalezi, intri la Setari--Aplicatii si apoi dai pe jocul pe care vrei sa il dezinstalezi, iar acolo dai intai la golire memorie cache si stergere date iar apoi dai dezinstalare.fa asa si cu Asphalt 8. daca deja l-ai dezinstalat, nu ai decat sa ii dai formatare memorie interna.