| Daniel34 a întrebat:

Am facut portare de numar ( de la Vodafone la Orange ) si mai aveam contract pana pe 27.12. 2015. Am inteles ca trebuie platită o taxă. Cât este această taxă?

Răspuns Câştigător
| piticapunct123 a răspuns:

Buna! Si mama mea s-a portat de la vcodafone la Orange, si da, trebuie platita taxa de reziliere a contractului.Aceasta variaza, depinde pe cat timp mai ai contractul, nu stiu exact cum se calculeaza, De exemplu, mama mai avea contract pana in martie, si a platit 27 de euro contractul + ultima factura. Dar nu stiu exact daca la tine va fi la fel.Cel mai bine suna la Vodafone si vorbeste cu un operator, asa a facut si mama sa afle