| gabrielsaubogdan a întrebat:

am iPhone 4s cu rsim 9 plus nano Cloud si pe iOS 8.3 rula perfect dar am dat update la 8.4 ai acum merge foarte rar ..chiar deloc.ce ar trebui făcut? daca dau downgrade la iOS 8.3 o meargă din nou ca înainte? va rog! ofer funda

1 răspuns:
| Ariana08012003 a răspuns:

După părerea mea ar fi mai bine sa dai downgrade la iOS 8.3 deoarece nu e bine sa-ți actualizezi software-ul. Sperând ca-ți vei îmbunătăti telefonul mai mult i-l conduci spre moarte.