| beniamin1994 a întrebat:

Am iphone 5 de 16gb neverlocked, dar e zgariat rau de tot pe laterala, in schimb fata si spatele sunt perfecte, am decat cablu de date si incarcator si fara garantie! si azi am primit o propunere sa fac schimb cu un Samsung galaxy s4 neverlocked 16gb alb i9505(adica procesorul de 1, 9), garantie inca un an, ful box, el spune ca este impecabil!
Intrebarea mea e daca sa fac schimb? Si daca sa mai cer ceva diferenta?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu as face asta relativ urgent. In septembrie apare I6. Iar I5 e la doua generatii in urma. In plus mai este si zgariat. Sa il dai mai tarziu o sa fie si mai greu.

La astalaltul mai ai garantie un an. Eu as face targul instant.