| hellboy84 a întrebat:

Salut‚ am la poza de profil un telefon pe care scrie " Ultimate" si acel " G' " portocaliu. trebuie sa imi fie trimis de catre o persoana care nu prea le are cu tehnologia ca si mine de astfel si nu imi dau seama ce telefon e.
Dau funda celui care imi poate spune numele telefonului sau marca ‚ modelul etc.
A ‚ si inca ceva pe fata telefonului nu scrie nimic dar se aseamana cu un Samsung galaxy ( la fata) dar nu e pentru ca trebuia sa scrie nu?
Multumesc anticipat celui care imi va raspunde.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Dupa logo pare a fi facut de Gionee dar nu stiu exact ce model.

| ITviațamea1523 a răspuns:

Poți că sa te duci in setările telefonului și te duci la Android și o sa îți apară acolo tot despre el